Závlahy

Automatický zavlažovací systém jsme schopni navrhnout a zrealizovat na jakoukoli zahradu. Na velikosti, tvaru ani profilu nezáleží. Zavlažování lze plně přizpůsobit Vašim konkrétním požadavkům, od zavlažování větších či menších travnatých ploch přes jednotlivé rostliny, keře, stromy nebo živé ploty. Automatické zavlažovací systémy lze instalovat na terasách a střešních zahradách, ale i k truhlíkům a květináčům. Máte-li v úmyslu založit novou zahradu nebo stávající rekonstruovat, rádi Vám nabídneme naše profesionální služby v oblasti NÁVRHŮ REKONSTRUKCÍ A REALIZACÍ ZAHRAD  Nabízíme plně profesionální automatické zavlažovací systémy firmy HUNTER.
 
Těmito systémy lze osadit různá sportoviště, jako jsou třeba fotbalová a golfová hřiště, antukové i travnaté tenisové kurty, rovněž tak parkurové či jiné jezdecké plochy. Námi dodávané zavlažovací systémy jsou vysoce efektivní nejen v rovnoměrnosti a kvalitě zálivky, ale i v množství spotřebované vody. Ve většině případů probíhá závlaha v nočních hodinách, což umožňuje denní užívání těchto ploch bez omezení.
 
Námi dodávané automatické zavlažování je vhodné pro různé typy ploch všech velikostí. Lze je použít v parcích, firemních areálech či hotelových atriích nebo na obecní zeleň a mnohé další veřejné i soukromé plochy. Automatické zavlažovací systémy je možno osadit do budovaných, tak i do již dokončených ploch.

PRŮBĚH REALIZACE ZÁVLAHOVÉHO SYSTÉMU:

NÁVRH: NÁVRH: Nejprve nás kontaktujte telefonicky či emailem. Ochotně si s Vámi dohodneme termín, kdy bude možné Vás navštívit. My při návštěvě zhodnotíme, jaké jsou možnosti vodních zdrojů, míru vlhkosti, ale i druh zeminy a provedeme potřebné zaměření vzdáleností. Návrh optimálního automatického zavlažovacího systému, jehož součástí je i podrobný ceník materiálu a prací, pro Vás vypracujeme samozřejmě ZDARMA.
 
INSTALACE: Po společném dohodnutí termínu zahájení projektu nejprve na Vašem pozemku vytyčíme rozmístění postřikovačů a rovněž i výkopů, ve kterých bude uloženo potrubí a elektroinstalace. Následně provedeme výkopové práce. K tomuto účelu používáme tzv. „DRÁŽKOVAČE“ jejichž předností je rychlost, úhlednost výkopu a minimální zásahy do současného stavu zahrady. Půda je drážkovačem jemně nadrcena, což urychluje následný zásyp. V místech, kde nelze použít mechanizaci, provádíme výkopové práce ručně. Do připravených výkopů uložíme potrubí i s elektrorozvody, které jsou pochopitelně v ochranných prvcích. Následuje zahrnutí a zhutnění, zabraňující propadání terénu a vzniku nerovností. Byl-li u již založených zahrad sejmut travní drn, je vrácen zpět na původní místo. Automatický zavlažovací systém připojíme ke zdroji vody. U přírodních zdrojů, jako jsou např. potok, rybník či řeka se voda nejprve filtruje. Před osazením postřikovačů a trysek je celý systém důkladně propláchnut kvůli odplavení případných nečistot, které mohly v potrubí ulpět při montáži. Na řadu přichází zapojení řídící jednotky ovládající elektromagnetické ventily, která určuje, co a kdy má být zavlažováno. K řídící jednotce jsou také připojena čidla vlhkosti vzduchu a půdy. Celý zavlažovací systém projde testem, zda v jednotlivých sekcích fungují postřikovače správně a zavlažují předepsanou výseč. Posledním krokem je naprogramování řídící jednotky na čas a délku zálivky. Tím je automatický zavlažovací systém připraven k předání.
 
ZAZIMOVÁNÍ: Nesmíme ovšem zapomenout na zazimování zavlažovacího systému! Před zimou je totiž nutné celý systém důkladně vypustit, abychom předešli případným škodám v důsledku možného zamrznutí. Budeme Vás tedy po skončení sezóny kontaktovat, abychom domluvili termín naší návštěvy. Vypuštění provádíme vysokotlakým kompresorem, a tím celý systém dokonale odvodníme.

Výběr z Eshopu

Agromix P

Agromix P

Agromix P Hnojivo vhodné pro nově vyseté či doseté...

Vaše cena: 782,00,-

Více informací
BIOSTIMULANT R

BIOSTIMULANT R

BIOSTIMULANT R - urychlení rozvoje kořenů  5litrů

Vaše cena: 1.512,00,-

Více informací